zoomu aktif yap
Aranıyor....
Sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yolharitası Satellite Hibrit Terrain Konumum Tam Ekran Önceki Sonraki
Detaylı Arama

0 tl to 1.500.000 tl

Bulunan 0 sonuçlar. Sonuçları Gör
Detaylı Arama

0 tl to 1.500.000 tl

Bulunan 0 sonuçlar
Arama sonuçlarınız
balıkesir arsa

Balıkesir Emlak

Birikimi olan herkes bu birikimi daha da artırmaya çalışacaktır. Birikimleri değerlendirmenin en iyi yöntemlerinden biri de gayrimenkul yatırımlarıdır. Gayrimenkul yatırımı ise kendi içinde bazı kategorilere ayrılır, konut yatırımı, arsa yatırımı, dükkan yatırımı gibi.

Bazı yaptırımcılar için arsa olmazsa olmazdır. “Üretilmeyen tek şey topraktır” diyerek varsa yoksa arsa yatırımı yapmaya başlarlar.

İşte sizde tüm diğer yatırımlara göre en az riskli olarak değerlendirilen Balıkesir arsa yatırımı ile birikimlerinize güç katın. Balıkesir’de satılık arsa konusunda uzman Man Yatırım portföyünü mutlaka inceleyin.

Balıkesir Arsa yatırımı kârlı mıdır?

İster arsa, ister dükkan ister konut yatırımı olsun, bir yatırımın karlı olup olmadığı tamamen yatırım yaptınız bölgeye sizin satın aldığınız gayrimenkule bağlıdır. Balıkesir Arsa yatırımının diğer yatırımlara göre daha farklı dinamikleri vardır ve genel olarak diğer yatırımlara göre daha az riskli bilinir.

Şimdi siz de Man Yatırım aracılığıyla Balıkesir’de arsa sahibi olun. Forbes Türkiye’ye göre Türkiye’nin yükselen birinci emlak bölgesi olan Balıkesir’de satılık arsalar ile hizmet vermekteyiz.

 • Hızlı Arama

  ara
  Generic filters
  Exact matches only
  Filter by Custom Post Type
 • Güvenli ve Kârlı Yatırım

  Man Yatırım‘ın tecrübesiyle güvenli ve kârli bir yatırım yapmak hayal değil.

  Siz de Man Ailesine katılın.

 • İletişim Bilgilerimiz

Karşılaştırma Listesi